Teenused

Meie pikaajaline äriline, turunduslik ja tehniline kogemus võimaldab meil pakkuda internetiturunduse täisteenust. Oskame kujundada kliendi teekonda ja müügiprotsessi terviklikult algusest lõpuni - esialgse huvi ja teadlikkuse tekitamisest kuni (kordus)ostu ja tagasiside saamiseni.

Digiturunduse analüüs

Digiturunduse audit

Edukad internetiturunduse kampaaniad algavad digiturunduse auditeerimisest. Vaatame üle kõik Teie digiturunduse kanalid, anname hinnangu nende toimivusele, toome välja kitsaskohad ja teeme parendusettepanekuid.

 

 

SOCIAL-MEDIA-MARKETING

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedias turundamine aitab jõuda oma sihtrühmani kanali kaudu, mida suur osa inimesi kasutab tänapäeval igapäevaselt. Facebook, Instagram, LinkedIn ja Youtube on populaarsemaid sotsiaalmeediakanalid, mille kaudu on edukalt võimalik jõuda oma sihtrühmani.

ONLINE-PRESENCE

Otsingureklaam

Tänapäeva tiheda konkurentsiga ärimaastikul on üha olulisem teiste seast silma paista. Üks lihtne viis oma oma äri nähtavust koheselt suurendada on alustada otsingureklaamiga Google’s. Nii jõuad just õige sihtrühmani, kes on juba huvitatud Sinu teenusest või toodetest. Tutvu meie Google Ads'i pakettidega.

EMAIL-MARKETING

E-posti turundus

E-posti turundus loob suurepärased võimalused personaalsemaks suhtluseks ja eripakkumisteks. Väärtust pakkuv sisu on tänapäeva turunduskommunikatsioon prioriteet number üks ja hoolikalt läbimõeldud e-posti turundus on selle saavutamiseks hea viis.

VIRAL-MARKETING

Bänner- ja videoreklaamid

Bänner- ja videoreklaamid on suurepärane vahend (brändi)teadlikkuse ja uute toodete või teenuste tutvustamiseks. Reklaamid ilmuvad Google Display Network’i kaudu Eesti populaarsetel veebilehtedel. Tutvu meie Google Adsi pakettidega. 

WEBSITE-OPTIMIZATION

Veebilehe otsingumootoritele optimeerimine (SEO)

Tahad oma ettevõttega Google’i otsingu tulemustes kõrgemal kohal figureerida? Siin tuleb appi SEO ehk veebilehe otsingumootorile optimeerimine. Tihti aitab juba mõne rusikareegli järgimine Sinu ettevõtte positsiooni märgatavalt parandada.

Soovid saada hinnapäringut või täiendavat infot teenuste kohta?